Čas na serveru 19:30:09

Mikoláš Aleš
Skřítek

Id: 156104

Skřítek

  •  / Skřítek / Mikoláš Aleš
  •  / Skřítek / Mikoláš Aleš
  •  / Skřítek / Mikoláš Aleš

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2285x

Vyvolávací cena:

6 001