Čas na serveru 00:28:59

Mikoláš Aleš
Staré pověsti české I.

Id: 1555

Staré pověsti české I.

  •  / Staré pověsti české I. / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3483x

Vyvolávací cena:
1 200

8 800