Čas na serveru 11:54:29

Mikoláš Aleš
Studie bojovníka

Id: 2025

Studie bojovníka

  •  / Studie bojovníka / Mikoláš Aleš

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu, nesignováno, potvrzení pravosti dcerou na zadní straně obrazu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:
15 000

16 000