Čas na serveru 00:48:34

Mikoláš Aleš
Svatý Martin

Id: 99440

Svatý Martin

  •  / Svatý Martin / Mikoláš Aleš

tuž/papír, rozměr ve výřezu 23,2 x 18 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2508x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 65