Čas na serveru 23:22:30

Mikoláš Aleš
Žižka

Id: 249203

Žižka

  •  / Žižka / Mikoláš Aleš
  •  / Žižka / Mikoláš Aleš
  •  / Žižka / Mikoláš Aleš
  •  / Žižka / Mikoláš Aleš
  •  / Žižka / Mikoláš Aleš

kombinovaná technika,rozměr ve výřezu 22 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, publikováno ve Zlatorohu - strana 297 - viz foto

zobrazeno: 5141x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 65