Čas na serveru 10:43:14

Mikuláš Galanda
Žena s dítětem a květinou

Id: 233301

Žena s dítětem a květinou

  •  / Žena s dítětem a květinou / Mikuláš Galanda

akvarel/tužka/papír, rozměr výřezu 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole G, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Katariny Bajcurové, CSc.

zobrazeno: 3187x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 49