Čas na serveru 18:52:06

Mikuláš Medek
B 30

Id: 712

B 30

  •  / B 30 / Mikuláš Medek
  •  / B 30 / Mikuláš Medek
  •  / B 30 / Mikuláš Medek

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 32 cm, signováno vpravo dole M, značeno B 30, autorem darováno předkům současných majitelů, původní stav, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

zobrazeno: 4978x

Vyvolávací cena:
130 000

250 000