Čas na serveru 08:23:23

Mikuláš Medek
Bez názvu

Id: 659

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Mikuláš Medek
  •  / Bez názvu / Mikuláš Medek

kresba tužkou/papír, rozměr 60,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorem darováno předkům současných majitelů, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

zobrazeno: 4815x

Vyvolávací cena:
35 000

70 000