Čas na serveru 23:55:32

Mikuláš Medek
Kompozice

Id: 1066

Kompozice

  •  / Kompozice / Mikuláš Medek
  •  / Kompozice / Mikuláš Medek

kresba tužkou/papír, rozměr 41,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole Medek, datováno 65, při okrajích lehce zvlněný papír, volně loženo, nerámováno, původní stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)

zobrazeno: 2801x

Vyvolávací cena:
15 000

23 000