Čas na serveru 13:06:25

Mikuláš Medek
Surrealistické zátiší

Id: 382807

Surrealistické zátiší

  •  / Surrealistické zátiší / Mikuláš Medek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa

zobrazeno: 2795x

Vyvolávací cena:
7 500

53 000

Příhozy: 60