Čas na serveru 09:03:33

Míla Doleželová
Koupání

Id: 95707

Koupání

  •  / Koupání / Míla Doleželová
  •  / Koupání / Míla Doleželová
  •  / Koupání / Míla Doleželová

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 27,7 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2533x

Vyvolávací cena:

1 200