Čas na serveru 21:45:35

Míla Doleželová
Květinové zátiší

Id: 444202

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 140 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:

40 000