Čas na serveru 18:33:08

Míla Doleželová
Květiny v džbánu

Id: 444201

Květiny v džbánu

  •  / Květiny v džbánu / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 69 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 7630x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 79