Čas na serveru 17:56:21

Míla Doleželová
Popeleční středa

Id: 464901

Popeleční středa

  •  / Popeleční středa / Míla Doleželová

olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.

zobrazeno: 17217x

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Příhozy: 81