Čas na serveru 12:30:32

Míla Doleželová
Portrét muže

Id: 340204

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně evidenční číslo, oděrky na rámu

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:

32 000