Čas na serveru 14:15:07

Míla Doleželová
Rodina

Id: 340201

Rodina

  •  / Rodina / Míla Doleželová
  •  / Rodina / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo

zobrazeno: 1658x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 89