Čas na serveru 22:22:13

Míla Doleželová
V tábořišti

Id: 340202

V tábořišti

  •  / V tábořišti / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, neznačeno, oděrky na rámu, na zadní straně evidenční číslo, stav viz foto

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 72