Čas na serveru 22:15:00

Míla Doleželová
Zelený den

Id: 171802

Zelený den

  •  / Zelený den / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 85 x 96 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, autorsky olištováno, oděrky na rámování

zobrazeno: 3954x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 76