Čas na serveru 10:08:46

Milada Marešová
Ilustrace ke knize

Id: 209712

Ilustrace ke knize

  •  / Ilustrace ke knize  / Milada Marešová

kombinovaná technika/barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměry ve výřezu: 11,5 x 17,5 cm; 11,5 x 17,5 cm; 23 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, jedná se o ilustraci ke knize Boženy Němcové "Báchorky"

zobrazeno: 4484x

Vyvolávací cena:
2 800

4 100