Čas na serveru 05:41:15

Milada Marešová
Před pokladnou

Id: 337504

Před pokladnou

  •  / Před pokladnou / Milada Marešová

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1880x

Vyvolávací cena:

21 000

2022,01-1,11,20,07,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu