Čas na serveru 02:06:32

Milada Marešová
Před pokladnou

Id: 337504

Před pokladnou

  •  / Před pokladnou / Milada Marešová

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4401x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 52