Čas na serveru 03:57:13

Milada Šindlerová-Vokáčová
Abstrakce

Id: 51014

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Milada Šindlerová-Vokáčová

kombinovaná technika/papír, rozměr 72 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 1990, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena: