Čas na serveru 03:10:18

Milada Šindlerová-Vokáčová
Hokejový brankář

Id: 51009

Hokejový brankář

  •  / Hokejový brankář / Milada Šindlerová-Vokáčová

olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, značeno monogramem na zadní straně, datováno 1972, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1287x

Vyvolávací cena:

13 000

Příhozy: 53