Čas na serveru 03:06:53

Milada Šindlerová-Vokáčová
V šatně

Id: 51011

V šatně

  •  / V šatně / Milada Šindlerová-Vokáčová

olej/plátno, rozměr 63 x 42 cm, signováno a popsáno na zadní straně, datováno 1961, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2658x

Vyvolávací cena: