Čas na serveru 03:07:33

Milada Šindlerová-Vokáčová
Zátiší

Id: 154914

Zátiší

  •  / Zátiší / Milada Šindlerová-Vokáčová

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě olištováno, provenience sbírka krajináře a portrétisty Arnold Koblitze (Vys. Mýto 1883 – Praha 1933)

zobrazeno: 686x

Vyvolávací cena:
1 800