Čas na serveru 00:52:25

Milan Albich
Pocta Kamilu Lhotákovi

Id: 223210

Pocta Kamilu Lhotákovi

  •  / Pocta Kamilu Lhotákovi / Milan Albich

akryl/juta/překližka, rozměr celkový 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky v malbě, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 908x

Vyvolávací cena: