Čas na serveru 11:42:36

Milan Chabera
Chvilku sama

Id: 154101

Chvilku sama

  •  / Chvilku sama / Milan Chabera

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 1036x

Vyvolávací cena:
10 000

79 000

Příhozy: 62