Čas na serveru 17:53:34

Milan Chabera
Jižní typ

Id: 154102

Jižní typ

  •  / Jižní typ / Milan Chabera
  •  / Jižní typ / Milan Chabera
  •  / Jižní typ / Milan Chabera
  •  / Jižní typ / Milan Chabera

akryl/koláž/olej/plátno, rozměr 115 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 4462x

Vyvolávací cena:
12 000

78 000

Příhozy: 63