Čas na serveru 15:45:45

Milan Chabera
Komické figury

Id: 1571

Komické figury

  •  / Komické figury / Milan Chabera

kombinovaná technika/papír, signováno vpravo dole, datováno 99, rozměr 70 x 100 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2063x

Vyvolávací cena:

4 100