Čas na serveru 10:59:06

Milan Chabera
Modrá nálada

Id: 199518

Modrá nálada

  •  / Modrá nálada / Milan Chabera

kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, olištováno

zobrazeno: 1474x

Vyvolávací cena:

12 500

2019,09-1,02,21,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu