Čas na serveru 15:42:11

Milan Chabera
Nadbytek hříchu

Id: 63902

Nadbytek hříchu

  •  / Nadbytek hříchu / Milan Chabera

kombinovaná technika/papír, velikost listu 70 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1403x

Vyvolávací cena:

19 500