Čas na serveru 22:21:40

Milan Chabera
Poradci I.

Id: 207401

Poradci I.

  •  / Poradci I. / Milan Chabera

akryl/olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

zobrazeno: 1628x

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Příhozy: 55