Čas na serveru 15:55:21

Milan Chabera
Portrét

Id: 1189

Portrét

  •  / Portrét / Milan Chabera
  •  / Portrét / Milan Chabera
  •  / Portrét / Milan Chabera

olej/plátno, rozměr plátna 44 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:

19 900