Čas na serveru 15:27:00

Milan Chabera
Přítelkyně

Id: 1639

Přítelkyně

  •  / Přítelkyně / Milan Chabera

olej/plátno, rozměr 105 x 99 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, lokálně poškozená barva, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2060x

Vyvolávací cena:

32 000