Čas na serveru 08:34:44

Milan Chabera
Rozhovor

Id: 333101

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Milan Chabera
  •  / Rozhovor / Milan Chabera
  •  / Rozhovor / Milan Chabera

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 96 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:

87 000

Příhozy: 88