Čas na serveru 14:26:51

Milan Chabera
Trhovci II.

Id: 208001

Trhovci II.

  •  / Trhovci II. / Milan Chabera

malba/plátno, rozměr 80 x 81 cm, značeno a datováno uprostřed dole, olištováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1962x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 50