Čas na serveru 23:54:25

Milan Chabera
V prostoru

Id: 199515

V prostoru

  •  / V prostoru / Milan Chabera

akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno

zobrazeno: 4364x

Vyvolávací cena:
8 000

60 000

Příhozy: 68