Čas na serveru 11:53:02

Milan Chabera
V prostoru

Id: 199515

V prostoru

  •  / V prostoru / Milan Chabera

akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:
8 000

54 000

2019,09-1,03,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 62