Čas na serveru 09:51:08

Miloslav Hlaváček
Transplantace

Id: 47001

Transplantace

  •  / Transplantace / Miloslav Hlaváček

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1978, v minulosti restaurováno, olištováno, původní stav

zobrazeno: 2088x

Vyvolávací cena:

21 000