Čas na serveru 07:31:24

Milan Klimeš
Abstraktní kompozice

Id: 53417

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Milan Klimeš

olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, signatura i datace též na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1993x

Vyvolávací cena:

5 100