Čas na serveru 12:39:00

Milan Klimeš
Akt

Id: 1502204

Akt

  •  / Akt / Milan Klimeš
  •  / Akt / Milan Klimeš
  •  / Akt / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 90 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, olištováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:
1 800

9 000