Čas na serveru 12:35:07

Milan Klimeš
Akt

Id: 37215

Akt

  •  / Akt / Milan Klimeš
  •  / Akt / Milan Klimeš
  •  / Akt / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 70 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno, obraz i rám v původním stavu, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:

4 600