Čas na serveru 14:22:20

Milan Klimeš
Čekání na ráno

Id: 253401

Čekání na ráno

  •  / Čekání na ráno / Milan Klimeš

malba/plátno, rozměr 42 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

9 000