Čas na serveru 12:44:16

Milan Klimeš
Dámská společnost

Id: 37218

Dámská společnost

  •  / Dámská společnost / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 43 x 103 cm, signováno na zadní straně s datací 71, odborně vyčištěno, nově rámováno, velmi dobrý stav, pochází z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:

2 200