Čas na serveru 10:28:16

Milan Klimeš
Divoký rej

Id: 1503202

Divoký rej

  •  / Divoký rej / Milan Klimeš
  •  / Divoký rej / Milan Klimeš
  •  / Divoký rej / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, značeno na zadní straně, datace 71, obraz ve výborném stavu

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:

4 100