Čas na serveru 19:04:34

Milan Klimeš
Dovádějící

Id: 53411

Dovádějící

  •  / Dovádějící / Milan Klimeš
  •  / Dovádějící / Milan Klimeš
  •  / Dovádějící / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 60 x 78,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky olištováno, zcela původní stav

zobrazeno: 1702x

Vyvolávací cena:

3 400