Čas na serveru 16:35:39

Milan Klimeš
Hříšníci

Id: 69422

Hříšníci

  •  / Hříšníci / Milan Klimeš
  •  / Hříšníci / Milan Klimeš
  •  / Hříšníci / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno na zadní straně včetně datace 69, olištováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1763x

Vyvolávací cena:
800

7 600