Čas na serveru 12:13:29

Milan Klimeš
Král a čert

Id: 180701

Král a čert

  •  / Král a čert / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 109 x 160 cm, nesignováno, původní nerestaurovaný stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, olištováno

zobrazeno: 1871x

Vyvolávací cena:

9 500