Čas na serveru 13:21:53

Milan Klimeš
Mezi duchy

Id: 108602

Mezi duchy

  •  / Mezi duchy / Milan Klimeš
  •  / Mezi duchy / Milan Klimeš
  •  / Mezi duchy / Milan Klimeš

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, datováno, rámováno

zobrazeno: 2391x

Vyvolávací cena:
1 200

2 100