Čas na serveru 12:16:21

Milan Klimeš
Mezi květy

Id: 248305

Mezi květy

  •  / Mezi květy / Milan Klimeš
  •  / Mezi květy / Milan Klimeš
  •  / Mezi květy / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 58 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2407x

Vyvolávací cena:

21 000