Čas na serveru 03:43:46

Milan Klimeš
Peklo

Id: 180702

Peklo

  •  / Peklo / Milan Klimeš
  •  / Peklo / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 108,5 x 163,5 cm, nesignováno, původní stav, pochází z umělcovi pozůstalosti, nerámováno

zobrazeno: 2048x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500