Čas na serveru 14:20:37

Milan Klimeš
Ptačí sněm

Id: 2362

Ptačí sněm

  •  / Ptačí sněm / Milan Klimeš
  •  / Ptačí sněm / Milan Klimeš
  •  / Ptačí sněm / Milan Klimeš
  •  / Ptačí sněm / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 55 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, odborně vyčištěno, výborný stav

zobrazeno: 3513x

Vyvolávací cena:

4 800